Rüyada Gri Pantolon Giymek

Rüyada gri pantolon giymek çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, kendisini çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, beklenmedik zamanda çevresindekilerden alacağı bir yardım sayesinde insanlara olan güvenin artacağına, sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının keyfini süreceğine, keyfinin, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kişinin kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, büyük kazanç elde edeceğine, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, güzel başlayan bir birlikteliğin yada iş atılımının sona ereceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, evlatları ile her zaman gurur duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada gri pantolon giymek her şeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bir kişi tarafından planlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra rüya sahibinin bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına, önemli sorumluluklar alacağına, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine alamet etmektedir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, hayırlı kişiler ile çok sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine, herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, üstlendiği bir işte yol kat edeceğine işaret eder.

Rüyada yeni gri pantolon giymek çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine, kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, kafasının rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre sıkıntılarının biteceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, aile hayatının sorunsuz olacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments