Rüyada Gülen Görmek

Rüyada gülen görmek iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, zor günlerin biteceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, mallarını ve makamını garantileyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre hayırlı yollara gireceğine, sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, kötü giden olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, endişelerinden kurtulacağına, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gülen görmek sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine, kısa sürede başarısının artacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, hiçbir zaman dara düşmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, sadece kendisine faydalı olmakla kalmayıp, başta ailesi, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, bundan sonra güvendiği kişiler ile birlikte yürüme kararı alacağına, afiyette olacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, bazı sosyal aktivitelere katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine, son zamanlarda yaşanan güzel olayların tüm dertlerini unutturacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gülen görmek gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, yönetici olacağına, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments