Rüyada Hayvan Tarafından Yenilmek

Rüyada hayvan tarafından yenilmek kasasının gittikçe ağırlaşacağına, kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine, bekar bir erkek ise hanımının güzel ahlaklı olacağına, evli bir kişi içinse eşinin bahsi edilen şekilde olduğuna ve onunla güzel, hayırlı bir hayat süreceğine, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çeken birine destek olunacağına, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin bol kazançlı bir işe girileceğine, ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada hayvan tarafından yenilmek işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, çok büyük mutluluk yaşayacağına, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine, deşarj olacağına, namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına, saygınlık kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, olumlu şekilde ilerleyeceğine, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, sevdiklerinden güç alacağına alamet eder.

Rüyada hayvan tarafından yenilmek hile ile mal elde etmek yerine rızkını helal kazanç peşinde koşarak kazanacağına, her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağına, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına alamet etmektedir.

Rüya alimine göre rüya sahibinin zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına, kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine, oldukça büyük başarılara, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments