Rüyada Horoz Isırması

Rüyada horoz ısırması çok mutlu bir yuva kurulacağına, işlerinin başarılı olacağına, rütbesinin artacağına, yapılan hataların düzeltileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına ahiretini de düşünüp hayırlı adımlar atacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin işlerinde bereketin ve verimin artacağına, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, dileklerin yerine geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada ayağı horoz ısırması huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına, rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, dileklerin yerine geleceğine, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine alamet eder.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine, Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, etrafında dolanan kara bulutlardan kurtulup rahat ve derin bir nefes alacağına, kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz horoz ısırması eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, bolluk içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, dertlerine çare bulacağına, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, işlerinin yoluna gireceğine, ticaretinin her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine delalettir.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin şansının her zaman yaver gideceğine, kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, mevcut bir konuda araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine, maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına işarettir.

Rüyada elini horoz ısırması çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine, kendi iç huzurunu yerine getireceğine, ticaretinin hızlanacağına, hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, ferahlığa erileceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin her şeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, patron olunacağına, devlete hizmet etmeye, sağlığının yerine geleceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah horoz ısırması bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine, gerçek ve kalıcı dostluklar edineceğine, ticaretten ve kazançtan yana nasibinin gür olacağına, getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, yaşadığı sorunların büyük bir kısmından kurtulmasına ailesinin kendisine yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine, nasiplerini alacağına yorulur.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin sorunlarının azalacağına, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hastalıkların son bulacağına, çözümlere ve çarelere kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeyyno

Merhaba, rüyamda siyah bir horoz önce beni ısırdı, sonra kovaladı, daha sonra beni gözünden kaybetti ve kahverengi yavru bir kediyi kovalamaya başladı. Ben pek bir anlam çıkaramadım, yorumlarsaniz sevinirim ?