Rüyada İki Tane Dolunay Görmek

Rüyada iki tane dolunay görmek yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına, alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, karlı bir iş ortaklığı yapacağına ve bu işin bütün bir hayatını ve geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına alamet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin rahat bir nefes alacağına, hakkı olanı sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, gönül hoşluğu yaşayacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, yakında yaşayacağı bir heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, bu sayede gülüp eğleneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada iki tane dolunay görmek rahat edileceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine, zorlukların biteceğine, elde edilen tecrübeler sayesinde erken yaşta hayata karşı duruşunu sağlamlaştıracak olan rüya sahibinin, kolay kolay pes etmeyeceğine, hak olmayana hiçbir zaman göz dikmeyeceğine, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağınıza delalettir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin rahatın yerine geleceğine, el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada gökyüzünde iki tane dolunay görmek huzursuzlukların son bulacağına, kafasını yastığa rahat koyacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, sıhhate ve saadete kavuşacağına, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına yorulmaktadır.

Rüya alemine göre rüya sahibinin rahat bir hayat geçirileceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, manevi hayatınızdaki yükselmeye ve derinden gelen huzura, tatsızlıkların aşılacağına, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, akıl danışılan bir kişinin sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada İki Tane Dolunay Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Hava karanlıktı ve iki tane dolunay vardı. Bunu önce ben fark ediyordum yanımdaki kisilere soyledigimde pek de önemsememislerdi. Aylardan bir tanesi normaldi fakat diğeri bir bulutun arkasında ya da bulut şeklinde ay gibiydi. Daha sonra bu ay normal bir dolunaya dönüştü ve gittikçe büyümeye veya dünyaya yakınlaşmaya başladı. En son çok fazla büyüdüğünde değişik bir çekim veya rüzgar gibi hareketi zorlastiran bir şey oldu. O an sanki ay ve dünya birleşmiş hem ayın hem de dunyanin içinde yaşıyormuşuz hissi verdi. (Not: öğrenci ve kadın)

    • Sevgili Okuyucum,
      Bu rüya hoşluğa, rahatlığa ve kararlara işaret eder. Rüya tabirine göre gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine; yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına; güzel bir konuda yeni bir karar alma sürecine girileceğine delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim