Rüyada Irgat Olmak

Rüyada ırgat olmak kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına, terfi edeceğine, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına, zengin olunacağına, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, yapacağı işlerde Allah’tan güç alacağına, aradığı kişiyi bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ırgat olmak bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, gereken kişilere gereken cezaların verileceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, düşmanların barışacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, sorunların ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ırgat olmak ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine, büyük bir başarıya ulaşılacağına, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, ekmeğinin çoğalacağına, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, öz güven kazanacağına inanılır.

Rüya alimlerine göre işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, canın ve malının her zaman güvende olacağına, imkanlarının genişleyeceğine, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine, kazanılan başarılar ve ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments