Rüyada İri Taneli Siyah Üzüm Görmek

Rüyada iri taneli siyah üzüm görmek kendisini her türlü ispat edip refaha ulaşacağına, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, aile ve iş yaşamında herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kimsenin ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına, sağlığının uzun yıllar bozulmayacağına, yaradanın güzel bir şansı kendisine vereceğine rivayet eder.

Rüyada iri taneli siyah üzüm görmek zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine, içinin ve kafasının rahat edeceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına delalet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine, edilen tövbenin Allah katında kabul edileceğine, büyük atılımlar yapılacağına, sevdikleri ile birlik ve dayanışma halinde olacağına, gelecekte yüzünün güleceğine tabir olunur.

Rüyada iri taneli siyah üzüm görmek hayatın karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, yaptığı önemli işler sayesinde takdir toplayacağına, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, hayatını olumsuz etkileyen bir konuda doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına, aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüya manasına göre rüya sahibi kimsenin atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, emeğinden hayır göreceğine, sıkıntıların bir anda biteceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments