Rüyada İş Düşünmek

Rüyada iş düşünmek iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, hayatının afiyette geçeceğine, maddi ve manevi olarak rahata ereceğine, düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına, gelişen olayların yüzünü güldüreceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine delalet etmektedir.

Tabirciye göre yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, elinin bolluk göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok aranan ve dikkat çeken bir kişi olacağına, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada iş düşünmek bir miras konusunda hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine, yeni yerler göreceğine, hayatında her işinin yolunda gideceğine, umutlarının kendisine hayır getireceğine, hayatının ağzının tadına göre olacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin çok sevdiği bir yakınının ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, saadetinin yükseleceğine, karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, çok büyük bir rahatlığa ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada iş düşünmek değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, işindeki ününün tabiri caizse alıp yürüyeceğine, her istediğini elde edeceğine, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, hayatının yolunda gideceğine, günahlarından tövbe etmeye tabir olunur.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibinin kimsesiz bir çocuğu evlat edinerek büyük bir sevap işleneceğine, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, iş güç sahibi olacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments