Rüyada İstihare Yapmak

Rüyada istihare yapmak zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine, kötü kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına, iş hayatında uzunca bir süredir üzerinde çalıştığı projenin gerçekleştirileceğine, amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada istihare yapmak sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, maddi anlamda güçleneceğine, ilerleyeceğine bu sayede amaçlarına nail olacağına, parasal olarak iyi bir duruma gelineceğine, harama göz dikmeyeceğine, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, zaman içinde daha güzel günler göreceğine, aklına koyduğu her işte muvaffak olacağına, sırtındaki yükten kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada istihare yapmak her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, huzur bulunacağına, hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, son zamanlarda yaşadığı rahatsızlıktan bir an önce kurtulacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüyayı görenin az çalışarak çok gezeceğine, sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cafer

Dün gece yatsı namazımı kıldıktan sonra YA HABİR -YA LATİF esmalarını zikir ederek uykuya daldım. Niyetim de ise asker veya polis olabilirmiyim diye hayıra yordum sabah namazına kalktım namazımı kıldım ve namazdan sonra sehere bakıp. Tesbih cektim inşAllah kabul olursa ardından kuya daldım. Bu sürede rüyamda biryerdeyim evin balkonuna çıkıyorum annemle babam yün seriyorlar güneşe yorgan yastık yünleri olur ya neyse kolay gelsin diyorum yüzümü yıkayıp tabancamı belime koyuyorum uyanıyorum