Rüyada Kafası Kopan Köpek Görmek

Rüyada kafası kopan köpek görmek iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atılacağına, iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, sıkıntılarından kurtulacağına alamet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin sevdiğine kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden asla ödün vermeyeceğine, mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kafası kopan köpek görmek rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, çocuklar gibi şen olacağına, kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına delalet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin bir büyüğünden aldığı tavsiyenin kendisini çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına, sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, hiçbir engele takılmadan, yolunda devam edeceğine, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vermeyeceğine işarettir.

Rüyada kafası kopan köpek görmek kavgaların biteceğine, çok büyük bir rahata ereceğine, yakın tanıdıklarla birlikte çeşitli işlere girileceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve sorunlarından kurtulacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, kasasının ağırlaşacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, nefsini terbiye etmeyi bileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gamze Ç.

Rüyamda yolda giderken arkamdan büyük bir köpek geliyordu devamında yürürken yolumda bir sürü köpek kafası vardı. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler

mahmut

tşk ederim

Emine Zeynep

Ben rüyada bi tane boynu kopmuş kopacak köpek vardı onu orda görünce hemen veterinere götürdüm

NURGÜL DURSUN

Iki tane kopegin kafasi kesikti ben onlari gorunce üzüldüm ve agladim