Rüyada Kaleci Olmak

Rüyada kaleci olmak ileride bir işin meyvelerini bolca toplayacağına, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği ve bir türlü yapamadığı şeyleri yapacağına, sağlığının ve rahatının ömür boyu süreceğine, zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin variyetini çoğaltacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, sıkıntı yaratan durumlardan kısa bir zaman içinde kurtulup büyük bir ferahlık yaşayacağına, yaşanan bütün sorunların biteceğine delalettir.

Rüyada futbol kalecisi olmak sorunların çabucak atlatılacağına, kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, ruhsal olarak olumlu bir halde olunacağına, maceralara atılacağına, dertlerin ve sorunların aşılacağına, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına işaret eder.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, kaybettiği şeyi bulmasına işarettir.

Rüyada futbol maçında kaleci olmak uğradığı zararları telafi edeceğine, Allah’a sığınıp dua etmesi sayesinde yakın bir zaman içinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, rahatlayacağına, hafifleyeceğine, çok mutlu bir hayat sürüleceğine, ailesini her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüya kitabına göre hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine, gönlünü Allah sevgisi ile dolduracağına, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, bahtının açık olacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine, insanlara yol göstereceğine, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada futbol oynamak kaleci olmak maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, ticaretinin genişleyeceğine, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına, beklentilerin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin askıya alınmış planların yakın zamanda hayata geçirileceğine, çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına inandığı bir yakınından fikir alınacağına, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden en iyi şekilde fayda göreceğine, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, rahat bir hayatı olacağına, biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada halı sahada kaleci olmak aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine, bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre yeni bir hayata başlayacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, refah içinde yaşanılacağına, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, içinin rahatlayacağına, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments