Rüyada Kapıda Durmak

Rüyada kapıda durmak sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, sorunların eşle ve aile fertleriyle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına, eline geçen fırsatlar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kazancının hiç eksilmeyeceğine, yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından hiçbir şey kaybetmeyeceğine, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çevresinin kendisine her anlamda destek verecek kimselerle dolacağına, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, olaylara daha pozitif yaklaşıp, işlerini sabırla yoluna koyacağına, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına delalet eder.

Rüyada cami kapısında durmak kendisine gelir getiren yolların açılacağına, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, yeni işlere gireceğine, atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine alamet eder.

Rüyada cehennemin kapısında durmak sorunlarını bitireceğine, el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına, elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına, sahte arkadaşlıklardan kurtularak çok daha kalıcı dostluklar edineceğine, çocukken kendisine aşılanan sorumluluk duygusu sayesinde daha genç yaşlarında bile mal, mülk, para ve makam sahibi olacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine işarettir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin günahlarına tövbe edeceğine, yaptığı çalışmaların rağbet göreceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, aile bireyleri arasındaki saygının, sevginin ve birlik beraberliğin daha sıkı bir hal alacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments