Rüyada Kapının Üstüne Düştüğünü Görmek

Rüyada kapının üstüne düştüğünü görmek imkânlarının daha geniş hale geleceğine, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, canla başla çalışacağına, başarılı olacağına, kazanç elde edeceğine, kendisini kötü duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına rivayet eder.

Rüya alemine göre sevdikleri ile bir araya geleceğine, dinde olgunlaşacağına, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, nifak sokanların cezalandırılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kapının üstüne düştüğünü görmek arkasına kitleleri takacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, rızkının artacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, sahip olduğu zenginliğin artacağına delalet eder.

Rüyada kapının üstüne düştüğünü görmek üzüntülü günlerin sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, hastalıklarından kurtulup en kısa zamanda ayağa kalkacağına, işlerini büyük bir başarı ile gerçekleştireceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine işaret eder.

Rüya yorumlayanlara göre kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına, iş hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atacağına, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments