Rüyada Kaplandan Kurtulmak

Rüyada kaplandan kurtulmak sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, makam ve rütbe edineceğine, hayatın kendisine başarı ve zenginlik getireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, kendi işini kurma idealini yerine getireceğine, yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kaplandan kurtulmak hayatın kendisini hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, eş ve evlat sahibi olacağına, atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine, çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine, bir sponsor bulunması ile çok istenen bir projenin hayata geçirileceğine, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına, sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, daha zengin hale geleceğine, şöhretli biri olunacağına inanılır.

Rüyada kaplandan kurtulmak güzel gelişmeler yaşayacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına delalet etmektedir.

Rüya alimine göre rüya sahibinin rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, para sıkıntısından kurtulacağına, aldığı eğitimin kendisine hem ticaret hem de sosyal hayatta sayısız avantaj, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, kendisine olan güvenin artacağına, çalışmaları ile takdir toplayacağına, çok zorluk getirecek ve kişinin üzülmesine sebep olacak bir işin hızlı bir şekilde aşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments