Rüyada Kar Üstünde Namaz Kılmak

Rüyada kar üstünde namaz kılmak sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, kendisini çok iyi hissedeceğine, yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, yüksek rütbe sahibi bir zat ile görüşme yapacağınıza, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine alamet eder.

Rüya manasına göre dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına, kazancının daha da artacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine, çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kar üstünde namaz kılmak yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, evdeki huzurlu ortamın meslek hayatında da başarılı olmasına vesile olacağına, aile bireyleri ile karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, çevresinin genişleyeceğine, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına, rızkının kesilmeyeceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına alamet eder.

Rüyada kar üstünde namaz kılmak büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide hiç kusur etmeyeceğine, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan sevapları sayesinde kurtulacağına, kendisi için çok isabetli bir şey yapmış olacağına, birçok yeni bağlantı kurulacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına, bir büyüğünün yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, daha iyi şartlarda yaşayacağına, müjdeli haberle geleceğine, en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına, yaşam şartlarının iyileşeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Birgül

Rüyamda kar yağıyordu ben namaz kılıyordum biri bana diyordu ki sen namaz kılarsan bacakların iyileşir ama normalde benim bacaklarım agrımaz