Rüyada Karanlık Koşmak

Rüyada karanlık koşmak hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, atılacak akıllıca ve başarılı adımlar sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, yeni başladığı bir ilişkinin çok iyi gideceğine, müjdeli haberler alınacağına, geçmişten gelen arkadaşlıkların taçlanacağına, hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına işarettir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin çok büyük zenginliğe sahip olacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, Allah tarafından korunacağına, tatsızlıkların sona ereceğine, yeni yerler göreceğine, hayırlı haberlere alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gece karanlıkta koşmak hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını yerine getireceğine, rahat bir hayat sürüleceğine, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, bir dostunu hayallerine kavuşturacağına, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin hayatın rüya sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, Allah’ın kendisine vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sevgiliyle karanlıkta koşmak amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin çoğalacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, çok güzel günler görüleceğine, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, yapılacak hamleler ve atılacak adımlar sayesinde iş hayatında hiç olmadığı kadar büyük başarılara ulaşılacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine alamettir.

Rüyada zifiri karanlıkta koşmak kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, kazancının çoğalacağına tabir olunur.

Rüya tabiri üstadına göre hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, uzun zamandan beri hayal edilen her şeye çok büyük zahmetler çekmeden ve sorun yaşamadan kavuşulacağına, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına, işlerin uzun süre boyunca karlı bir şekilde devam edeceğine, ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kaan

Rüyamda bir takımın parçası olarak bir yere varmak için karanlıkta caddede koştuğumu sonra ise yanımdaki takım arkadaşımdan ayrılarak ormanlık bir alana girdiğimi, ormanlık alanda ise bir takım arkadaşımın yakalandığını en son ise ormanlık alanda türlü insanları atlatarak bir hedefe koşmaya çalıştığımı ama yolumu kaybettiğimi gördüm.

İko

Rüyamda karanlıkta mutluluktan elimde telefonun feneri ile koşuyordum hızlı bir şekilde

Reyhan

Akşamdan geceye bir saat dilimi üstümde siyah bir tişört altımda hiçbir şey yok kimse bana bakmıyor ama ben sürekli tişörtü aşağı çekiştirip duruyorum. yanimda bayan komşum var onunla hızlı hızlı bir yerlere yetişmeye çalışıyorum.

Reyhan

Teşekkür ederim ağzınıza sağlık.