Rüyada Karlı Yolda Araba Kullanmak

Rüyada karlı yolda araba kullanmak hayatının bir düzene gireceğine, sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, çalışmalarının artacağına, herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına, mutluluğunun ve konforunun yerinde olacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, kısa süreli küslük yaşadığı bir yakınıyla barış sağlayacağına, maddi imkanlarının genişlemesi ile beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, zenginlik sahibi olunacağına, sebat etmesi halinde mutlaka kazanacağına işarettir.

Rüyada karlı yolda araba kullanmak sevdikleri ile artık hep bir arada olunacağına, özgüveninde artış yaşanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, bolluk ve bereketin artacağına, çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, aksiliklerin son bulacağına, daha güçlü bir hale geleceğine, şansın her zaman kişiden yana olacağına, küs olduğu kişilerle barışacağına delalet eder.

Rüyada beyaz karlı yolda araba kullanmak Allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunacağına, şansının kendinden yana olacağına, rahat edilecek bir döneme gireceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, eşiyle bahtiyar olacağına, fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine işaret etmektedir.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin kendisiyle övüneceğine ve aynı zamanda kendisine gücünü ispat etmiş olacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, can sıkıntısının geçeceğine, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, ailesi ile mutlu ve mesut yaşayacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Orhan

Ruyamda karli yolda araba kulandim esimde yanimdaydi fakat yolu kaybettik bir bayan baska bir araba kulaniyordu geldi bizi gecti benim arkadan gelin dedi biraz gittikten sonra bunuda kaybettim yoluda bulamiyordum yabanci bir ulkeydi

Nihat

Selam
Rüyamda karlı yolda gercek hayatdakı arabamı kullaniyiromu fakat 20, 30 metre gitdikden sonra karsima bir yamac cikiyor ne kadar ugraşsamda o yamaci keçemiyorum hep geriye kayiyorum sonradan arabadan düserek bakiyorum ki arabanin ön tekerleri yerinde yok bu ne anlama geliyör ?

Nihat

Teşekkürler

Cezmi yılmaz

Benim arabamı başka biri kaygan bozuk yolda hızlı süratli kullanıyordu. Sonra bana antika altın yüzük bilezik satmak istediler. Almadım sonra demir merdivenlerden aşağı indiğinde anneannemi gördüm.

Emir

Rüyamda karlı yolda çok lüks bir araba sürüyorum ve yanımdada kuzenim vardı.

Öner Bayramiç

Rüyamda karlı köy yolunda jeep kullanıyorum ve hafif dik inerken frenler tutmuyor sonra kar azaliyor ve yavasloyorum daha sonra kalabalık köylülerin olduğu biyere gogiyorum 3 5adet köy minibüsü var ve dopdolu içi,daha sonra odun yüklü kamyonlar goruyorum