Rüyada Karnında Bebek Kımıldadığını Görmek

Rüyada karnında bebek kımıldadığını görmek iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, bir konuda yardıma ihtiyaç duyacağına, işlerinin rast gideceğine, bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına rivayet eder.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, hayatının zaferlerle dolacağına, şeref ve haysiyetin artacağına, uzun zamandan beri yaşadığı ve bir türlü kurtulma fırsatı bulamadığı sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine yorulur.

Rüyada karnında bebek kımıldadığını görmek gayrimenkul işine girileceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına, bir fırsatı en doğru ve en akıllı şekilde kullanmayı başarıp, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, gelirinin daimi olacağına, büyük iş sahipleri arasına girileceğine, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına tabir olunur.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin maddi olarak çöküntüye uğraşım aile dostlarına yardımda bulunacağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, yeni bir ortaklık kurulacağına, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına, hayatının güzelleşeceğine, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine işarettir.

Rüyada karnında bebek kımıldadığını görmek kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine, ticaret ehli bir kimse olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına rivayet eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına, bir arsa veya kirada olan evini satarak borçlarını ödeyip, temize çıkacağına, fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, en yakın arkadaşı ile aralarından su sızmayacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments