Rüyada Kasada Ekmek Görmek

Rüyada kasada ekmek görmek korkularını ve şüphelerini yeneceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine alamet eder.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına, bir kötülüğü yakınlarının desteği sayesinde kolaylıkla atlatacağına, mal mülk sahibi olunacağına, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kasada ekmek görmek yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına, işlerinin yoluna gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin attığı adımların geleceğini şekillendireceğine, isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın karşısına çıkacağına, parasının ve malının artacağı işler yapacağına, onca engelleme ve karalamalara rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına işarettir.

Rüyada iki kasa ekmek görmek her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, çalışmaların çok daha iyi bir hal alacağına, memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına, ailesi ve iş yaptığı kişiler ile iyi geçineceğine, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, sağlığına veya güzel ahlaka kavuşacağına, kendisini ailesine daha yakın göreceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep

Gündüz niyetine .. rüyamda eşim bana kardeşi ile bir kasa köy ekmeği gönderiyor.. ekmeklerin üstünü açtığımda yanında 145 tl para olduğunu görüyorum..anlamı nedir acaba .. şimdiden teşekkürler

Anonim

Çok teşekkür ederim..