Rüyada Kaşıkla Pilav Yemek

Rüyada kaşıkla pilav yemek pes etmeden çalışacağına ve bundan ötürü rakiplerine büyük bir ders vereceğine, öz güven kazanacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına, büyük borçlara girmeyeceğine, toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına yorulur.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, istediği her şeyi elde edebileceğine, eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine, duygularının karşılıklı olacağına, harcamalarına ve gelir gider dengesine dikkat edildiği zaman rahat bir nefes alacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına alamet eder.

Rüyada kaşıkla pilav yemek üzüntülerinin sona ereceğine, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, çok daha huzurlu ve mutlu bir kişi olacağına, üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin güleceğine, eğleneceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, kazanılan paranın daha da arttırılacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, şansının ve kısmetinin açık olacağına, kendini bilerek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine alamet eder.

Rüyada tahta kaşıkla pilav yemek şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine, sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, verilen kararların iyi sonuçlar doğuracağına, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, evlilik yolunda olanlar için sürecin istedikleri gibi sakin ve güzel geçeceğine, eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine yorulur.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında daha çok tanınacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, işlerin açılacağına, rızkın ve kazancın artacağına, dünya nimetlerinin daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Merve

Rüyamda tanımadığım bir erkek ile,bir banka oturmuş,şehriyeli pirinç pilavı yiyordum. Anlamı nedir?