Rüyada Katarakt Görmek

Rüyada katarakt görmek davranışlarına ve tutumuna yeniden özen göstererek, üzerindeki kötü imajı sileceğine, başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına, muradına ereceğine, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, üzüntülerin gideceğine, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, itibar göreceğine ve sözüne güvenilir bir kimse haline geleceğine, istediklerini elde etmeyi başaracağına, kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, huzurunun ve mutluluğunun baki kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada katarakt görmek nimet bolluğu yaşayacağına, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına tabir olunur.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, alınan bazı haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, bu sayede hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, sakin ve huzurlu günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada gözde katarakt görmek rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine, kendisine olan özgüveninin artacağına, kendisine yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine, yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına, kazancının artacağına, ağız tadının da hep yerinde kalacağına işaret etmektedir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına, dini duygularının ve inancının güçleneceğine, güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments