Rüyada Katırdan Düşmek

Rüyada katırdan düşmek rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin kendine güveneceğine, yardım ettiği kişilerin emeklerini boşa çıkarmayacağına, dünya malının çoğalacağına ve kişinin rahatlığa ereceğine, her şeyin en kalitelisine sahip olacağına, hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, maddi özgürlüğünü kazanmasına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacak hamleler içine gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada katırdan düşmek bir iş sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, sağlıkla ilgili bir sorunun düzelmeye başlayacağına, kurulmuş olan bir ortaklık ile üst üste başarılar alınacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin dönmeyen şansın artık döneceğine, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, kazançlı işlere girerek bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, hanesinde bolluk ve bereket yaşanacağına, ansızın gelen mutlu bir haberin kendisini ferahlatacağına, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, kendisine ev alacağına alamet etmektedir.

Rüyada katırdan düşmek hanede küs olan herkesin el sıkışıp barışacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına, sağlığının, rahatının, neşesinin, keyfinin ve ağız tadının sürekli olacağına, daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hasta ise iyileşip sıhhatine kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre hafifleyeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına, gelirinin sürekli olacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, sorunlarından kurtulacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments