Rüyada Kediye Taş Atmak

Rüyada kediye taş atmak yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, sevdikleri ile gönül birliği edeceğine işaret eder.

Rüya sözlüğüne göre can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, maddi anlamda gücünün artması sayesinde de yaşam standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine, sıkıntıların ve zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine ve sevilen kişilerle çok büyük mutluluklar yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz kediye taş atmak insanlarla iç içe olacağına, rahata kavuşmaya, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, her şeyin en kalitelisine sahip olacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve arkasından dua edenlerin çoğalacağına alamettir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, güzel günlerinin yakın zamanda kapısını çalacağına, çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına delalettir.

Rüyada kara kediye taş atmak çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına, yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, aile hayatında çok güzel haberler alacağına yorumlanır.

Yorumcuya göre rüya sahibinin zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, ortaklı işlere girileceğine ve umduğundan fazla gelir elde edeceğine, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına yorulmaktadır.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Kediye Taş Atmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba.rüyamda ölmüş annem gelmiş evimizin tam ortasında soba kurdu.yaktı.sobanın yakınına 1 poşet bişmıs et burakıb gitdi.buanda catı katda birkaç kedi bana taş atmağa başladı.rüyada bağıraraq ablamı cagırdım.suan kendi sesime uyandım.bu rüyanın etkisini kaç gündür atlatamıyorum.hocam yorumlarsız cok cok tsk ediyorum

  • Sevgili Aysun,
   Öncelikle başınız sağ olsun, annenizin mekanı cennet olsun. Görmüş olduğun rüyanın analizine geçecek olursak; Rüyada vefat etmiş annenin evde soba kurup, yakması sevgiye, sağlığa ve hayata işarettir. Bu rüya sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine; rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına; umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına delalet eder. Rüyada kedinin taş attığını görmek iyiliktir, ilerlemedir ve istektir. Gördüğünüz rüya yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına; dostları ile samimiyeti daha fazla ilerleteceğine; hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına tabir olunur.
   Gündüz Niyetine rüyan hayırlara çıksın, hayatında ki güzelliklerin habercisi olsun inşallah

Rüyanı Tabir Edelim

Facebook veya Google ile hemen giriş yapın ve sayfanın altında açılacak kutucuğa rüyanızı yazıp gönderin.

 • "Gündüz niyetine" diye arattığınız rüyalar öncelikli olarak tabir edilir.
 • Sitemizde Aktif üyelik puanınıza göre rüyanızın tabirine öncelik verilecektir.
 • İlgili sayfaya yazılmayan rüyalar, sistem tarafından otomatik olarak silinecektir.