Rüyada Keser Sapının Kırılması

Rüyada keser sapının kırılması mutluluktan havalara uçulacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, parasının ve malının eksilmeyeceğine, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine, küslük yaşadığı bir kimseyle barışmak için çabalayacağına, dertlerin uzaklaştırılacağına alamettir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre istediği her şeye ulaşabileceğine, huzurlu günlerin yakında olduğuna ve huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, yeni çalışmalar ortaya koyacağına, beklenmedik zamanda çevresindekilerden alacağı bir yardım sayesinde insanlara olan güvenin artacağına, sorunların çabucak halledileceğine, çok büyük bir rahatlığa ereceğine tabir olunur.

Rüyada keser sapının kırılması sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, çok büyük mutluluklar tadacağına, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine, evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına, sergilediği başarılı işler sayesinde insanlardan takdir alacağına, sıhhatinden, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından en kısa süre içerisinde kurtulacağına, arkadaş çevresinde özel muamele göreceğine, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, engellerin aşılacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada keser sapının kırılması kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, gücünün ve şansının yaver gideceğine, muradına ereceğine, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, kötü niyetli kimselerin kendisini yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına, sıkıntılarının biteceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin rakiplerini geride bırakacağına, çok daha iyi zamanlar geçireceğine, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, hayır vereceğine, iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına, bereketin ve verimin çoğalacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments