Rüyada Kıkırdak Yemek

Rüyada kıkırdak yemek çok çalışacağına ve buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, işyerindeki performansının artması için izlenen bir yolun çok iyi sonuçlar vereceğine, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, sevdiklerinden güç alacağına, içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine alamet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına, deyim yerindeyse eşinin yar ve yardımcısı olacağına, endişe edilen durumların ortadan kalkacağına, alınan borçların ödenemesinde problem yaşanmayacağına, kısa zamanda zararlarını telafi edeceğine ve başarıdan başarıya koşacağına, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kıkırdak yemek kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, çok hayırlı işlere gireceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına hem de çevresindekilere huzur ve mutluluk saçacağına, hastalıktan veya sıkıntıdan sevapları sayesinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüya alimine göre sorunlarının son bulacağına, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, karşısına çıkan her türlü engeli aşarak, pes etmeden yoluna inanç ve azim içinde devam ederek, istediği başarıya kavuşacağına, hayır için gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine, işyerinde daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine inanılır.

Rüyada tavuk kıkırdağı yemek takdir edileceği işler yapacağına, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, uzun süre önce sorun yaşadığı bir iş arkadaşı ile aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine, ticari anlamda yön değiştireceğine, çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin stresini ve yorgunluğunu atacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, candan sevdiği bir dostunun borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, geçmişte yaşadığı acıları, kayıpları, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments