Rüyada Kira İstemek

Rüyada kira istemek zahmetinin ve hastalığının son bulacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, kalıcı ve güvenilir dostlar edineceğine, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine işarettir.

Rüya alimlerine göre başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, rızkının genişleyeceğine, son zamanlardaki maddi sorunların dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine delalettir.

Rüyada kira istemek zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine, geçiminin kolaylaşacağına, ticaret ehli bir kimse olacağına, ağız tadı ile yaşanacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine, zahmetli işlerin kolaylaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre insanlar arasında hak ve adaleti gözetmeye, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına, art niyetli ve kötü emelleri olan bir kişiyi alt etmeye, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına delalet eder.

Rüyada ev sahibinin kirayı istemesi ailesini utandırmayacağına, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, Allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, rahat bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin sermaye yatırdığı ihalelerin ve üzerinde gece gündüz çalıştığı projelerinin kendisine hayır getireceğine, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına, dargın olduğunuz insanlarla yeniden barışacağınız ve aradaki küslüklerin biteceğine, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile gelen bir teklife olumlu cevap vereceğine, parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Kira İstemek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Slm olsun rüyamda sadece hatırladıgım evsahibinin oglunun tlfda bende kirayı istemesi kaldı gerisi yok nedir ne anlama gelir acaba

    • Sevgili Okuyucum,
      Bu rüya verimliliğe, kazanmaya ve ağız tadına işarettir. Rüya tabirine göre sıkıntısız, sorunsuz ve çilesiz bir dönem geçireceğine bu sürede kendisi için çok faydalı, verimli ve bereketli işler yapacağına; çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına; rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine yorulmalıdır.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim