Rüyada Kiraz Koparıp Yemek

Rüyada kiraz koparıp yemek hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, hane içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, eline sayısız fırsat geçeceğine delalet eder.

Rüyanın manasına göre endişeli durumların son bulacağına, geçmişten gelen yükleri, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, huzuru kaçıran durumların ortadan kalkacağına, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, hayalindeki her şeye yakın zaman içinde kavuşacağına alamet eder.

Rüyada ağaçtan kiraz koparıp yemek mutlu ve zengin bir kişi olunacağına, çalışılan firmanın atağa geçeceğine, büyük bir gelir elde edeceğine, ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zamanda kurtulup ferahlığa çıkacağına yorulmaktadır.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin kafa dinleyeceğine, sevdiği kimseden hayır göreceğine, büyük ve güzel işler yapacağına, hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine, kazancın çoğalacağına, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dalından kiraz koparıp yemek isteklerinin yerine geleceğine, okumaya, tahsile, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine delalet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacağı bir hayat süreceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, inancını ve kendine olan güvenini bir an olsun kaybetmemesi sayesinde hayallerine, umutlarına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, kısmetinin açılacağına, başka işlere girme konusunda cesaret bulacağına, çok büyük ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve ileride yaşanacak çok daha kötü olayların önüne geçerek çok daha zorlaşmasını engelleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments