Rüyada Kırık Ayakla Koşmak

Rüyada kırık ayakla koşmak sorunlarını unutacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, güzel haberlerin alınacağına, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, kurtuluşu bulacağına, daha çok okuyacağına ve bilgileneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kişinin daha büyük çalışmalar yapmak için yakın bir aile dostundan yardım isteyeceğine, Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde her gün şükredeceğine, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, etraftaki insanların dertlerine çare bulunacağına, hayırlı ve iyi kişiler ile kurulacak ortaklık sayesinde çok iyi mevkilere gelineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kırık ayakla koşmak hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, göstereceği performans sayesinde iş konusunda teklif alınacağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine, her şeyin daha iyi olacağına, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına alamet eder.

Ulemaya göre rüyayı görenin sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, zorlukların kolayca aşılacağına, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına, geçim derdinin kalmayacağına, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırık ayakla koşmak sıkıntıdan kurtulacağına, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, çok mutlu olacağına, istediği her şeye kavuşacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, işlerini çok iyi yerlere getireceğine, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, malını ve parasını sağlama alacağına işaret eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin ilerleyen zamanlarda istediği neticeye ulaşacağına, işinin gücünün yaver gideceğine, rahat bir döneme girileceğine, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, daha rahat bir nefes alacağına, manevi hayatınızdaki yükselmeye ve derinden gelen huzura alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments