Rüyada Kısa Olmak

Rüyada kısa olmak aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, çevre, iş ve mekan değiştireceğine, anne baba duaları alınacağına, boş vaktinin hepsini sevdiğinin yanında geçireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, kazancın daha da artacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada bacağın kısa olması hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, çok sorunlu bir işin bir kişi vasıtası ile üstesinden geleceğine, ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına rivayet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kişinin işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına, hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, ideallerine ve isteklerine ulaşacağına, hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada boyun kısa olması rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, sevinçli haberler geleceğine, yapacağı titiz planların daha büyük başarılar kazandıracağına, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına, olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına yorumlanır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin hoş muhabbette olacağına, ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, haksızlık yapmayacağına, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, istediklerini elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada herkesten kısa olmak yapılan işin bol kazanç getireceğine, yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine, malının ve parasının çoğalacağına, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, sevdiğinin durumunun iyi olduğuna işaret ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre rüya sahibi kimsenin yanına kimseleri almadan yalnızca manevi hayatına yönelik iyileştirmeler yapacağına, iş güç sahibi olacağına, rahat ve refah içerisinde bir hayat sürüleceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, hayırlı ve doğru adımların atılması sayesinde sorunları geride bırakacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada pantolon paçasının kısa olması keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, yapacağı çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, ailesinin sevgisini ve saygısını kazanmanın ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, mutluluğunun ve iyi halinin daimi olacağına işaret etmektedir.

Rüya alimine göre çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada saçları kısa olmak işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına, başarılı olacağına, canından çok seveceği biri ile bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına işaret etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin iyi şartlarda yaşayacağına, deneyimli biri ile ortaklık kuracağına, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına, özel hayatını başka insanlara kapatarak daha sakin, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüzük parmağının kısa olması hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye, kazancının artarak rızkın günden güne genişleyeceğine, sorunlarını aşmak için çözümlere kavuşacağına, yakın bir zamanda gireceği bir iş sayesinde elindeki paranın artacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin verimli ve bereketli işler yapacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, hayata karşı cesaretleneceğine, yaşadığı kara günlerden kurtulacağına, girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments