Rüyada Kızımın Saçında Sirke Görmek

Rüyada kızımın saçında sirke görmek sürekli yakınında bulunan kişiler ile dayanışma içinde kalacağına, bol rızık sahibi olunacağına, kurtuluşa kavuşacağına, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, işinden evine gidip geleceğine, kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına, yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine, kazançlı bir işe girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kızımın saçında sirke görmek iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, rahat, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, sorun yaratan olayların çözüme kavuşacağına, yönetici olacağına işaret ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, kısmetlerinin ve şansının artacağına, özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına, birikiminin artacağına işarettir.

Rüyada kızımın saçında sirke görmek tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, akıllı adımlar atacağına, yakınındaki birinin yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına alamet eder.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, esenleyeceğine, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments