Rüyada Kocanın Karısına Yüzük Takması

Rüyada kocanın karısına yüzük takması birbiriyle dargın olan herkesi bir araya getireceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, özel ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, hasta olanlar için şifa bulmaya, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine işarettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibinin uzunca bir süre ayrı kaldığı bir sevdiği ile bir araya gelip, hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, dünya hayatı ile ilgili her şeyden vazgeçeceğine, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, çok büyük kazanç elde edeceğine, sahip olacağı yaşanılır hayat sayesinde geçmişte çektiği tüm çileleri, yoklukları ve hastalıkları unutacağına yorulur.

Rüyada kocanın karısına yüzük takması neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, çıkılan bir yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine, el üstünde tutulacağına, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, iş hayatında yaşanan bazı başarılar sayesinde sahip olunan mevkinin daha da sağlama alınacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını alacağı bir destek sayesinde çözeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin en kötü zamanındaki olumsuzlukların bir kişi tarafından düzeltileceğine, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, işlerinin kolaylaşacağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kocanın karısına yüzük takması sıkıntılarından, zorluklarından ve çektiği zahmetten kurtulup, rahat bir nefes alacağına, gayrimenkul işine girileceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, evlilik için gün sayılacağına, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin dileklerin Allah katında kabul göreceğine, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, iyiliğe ve güzelliğe, gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına, ticarette yol katedeceğine, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments