Rüyada Kocanın Sana Küstüğünü Görmek

Rüyada kocanın sana küstüğünü görmek kazancının artacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, kendisini ailesine daha yakın göreceğine, alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, rakipleri ile dişe diş savaşacağına, iş hayatı ile ilgili bir ortaklık kurulacağına rivayet etmektedir.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin kendisini yavaş yavaş toparlayarak bir kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye başlayacağına, şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına, tüm yaşamını güzel bir amaca bağlayacağına, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine ve düzelme yaşanacağına, aile bireyleri arasındaki birlik, beraberlik, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Rüyada kocanın sana küstüğünü görmek ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, zorlukların ve çilelerin azalacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine, işin düzeltileceğine, kazanılan paranın daha da arttırılacağına işaret eder.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, diploma ve meslek sahibi olacağına, bazı istenmeyen durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına alamet eder.

Rüyada kocanın sana küstüğünü görmek varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, işlerini yoluna sokacağına, sorunlarını gidereceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına delalet eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibinin ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, yanlış anlaşılan bir gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments