Rüyada Kocasını Kıskandığını Görmek

Rüyada kocasını kıskandığını görmek eksik olan bilgilerini tamamlayacağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi en kısa zamanda alacağına, kendisine gelir getiren yolların açılacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine yorulmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, hayatının mutluluk, huzur ve ferahlık içinde geçeceğine, yaşadığı sıkıntıları yakınındaki dostları ile bölüşeceğine, iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, herhangi bir yardım almadan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine, yakın bir dostunun yüküne ortak olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kocasını kıskandığını görmek işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, maaşının artacağına ve bir nebze olsun rahat nefes alacağına, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin anlayışlı eşe ve çocuklara sahip olunacağına ve ferahlığa çıkacağına, huzurlu olunacağına, erkek çocuğa sahip olacağına, hayır işleri yapacağına, zenginliğinin, konforunun artacağına, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kocasını kıskandığını görmek sorunların teker teker çözüleceğine, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, daha iyi bir eve çıkılacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, alınan yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin ticaretinin büyüyeceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, hak yoluna döneceğine, yaşadığı sorunların büyük bir kısmından kurtulmasına ailesinin kendisine yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine, iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments