Rüyada Komşu Oğlu Görmek

Rüyada komşu oğlu görmek büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, kendisinin dirayetli bir kişi olacağına, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, rahatının yerine geleceğine, dertleşerek moral bulacağına, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, sevinçli haberlerin alınacağına, zor günlerin biteceğine, uzun yıllardan beri gerçekleştirmeyi düşündüğü hayallerine kavuşacağına, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada komşu oğlu görmek düşmanların yenileceğine, bolluk, bereket ve zenginlik içinde olacağına, haksızlıklara karşı geleceğine, günahların af olacağına, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine alamet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, kurulu bir düzeni olacağına, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın sonunda istediği gibi olacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, borçlarını bitireceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, uzun soluklu ve keyifli bir yolculuğa çıkılacağına yorulur.

Rüyada eski komşu oğlunu görmek çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına, gelmek istediği noktalara geleceğine, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, borçlarının hafifleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, bir ev satın alacağına, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, mutlu olacağına delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meliha Açıkgöz

Rüyam da güya talha isimli bir çocuğu gördüm . Biz de misafirmis. Ama gerçekte komşunun öyle bir çocuğu yok .
Sonra köyde ki evimizde balkondan bakınca karşıda ki orman da ağaçligin orta kısmi kesilmiş ve masmavi naylon serilmiş. Sonra evden ormana geçiyorum bakmak için, naylonun altında mantar yetişiyormus. Sonra ormanın yanında ki bahçemize geçiyorum. Bahçe de dolaşırken incir dikmelerini görüyorum. Sonra ben bunları keseyim diyorum , bi bakıyorum ki meyveleri var. Meyvesi olanları ayırıyorum olmayanları kesecekken ayağımın altından birşey geçti, ona bakarken eteğim toprağın içine girdi. Çekiyorum gelmiyor, meğer ayağımın altından geçen şey yılanmış, o dolanmış eteğimin içine. Sonra o yılanın dolandığı yerden duman çıkıyor. Sonra da uyandım .Korkuyla uyandım yazarken bile çekinerek yazıyorum.

Beril

Rüyamda karşı binadaki komşunun oğlu dışarıda oturuyordu ve ben de bir şeye bakmak için camdan dışarı bakıyordum ,o sırada komşunun oğlu bana bakmıyor gibi yapıyor ama aslında her fırsatta bana bakıyordu ve oğlan normalden hayattaki yaşından yaşlı duruyordu

Beril

Teşekkür ederim ☺️

Melis

Rüyada camdan gömlek çırparken komşunun oğluyla göz göze geldiğimi gördüm