Rüyada Köpeğin Tavşan Yediğini Görmek

Rüyada köpeğin tavşan yediğini görmek karakterinden asla ödün vermeyeceğine, uzun süredir ayrı olunan biri ile bir araya gelineceğine, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, atılım yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada köpeğin tavşan yediğini görmek kazancının azalmayacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, başındaki şanssızlıktan kurtulacağına, yaşam telaşı ve para kazanma zorunluluğu nedeniyle gözünün başka kimseleri görmeyeceğine, çok eğlenceli günlerin yakın bir zamanda rüya sahibinin farklı, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koymasını sağlayacağına inanılır.

Ulemaya göre kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına, çevresindeki insanlar arasındaki geçimin çoğalacağına, yapmak istediklerine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına tabir olunur.

Rüyada köpeğin tavşan yediğini görmek iyi zamanlar geçireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, en yüksek makamdaki isim haline geleceğine, temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine alamet etmektedir.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, kendisinin dirayetli bir kişi olacağına, bekarlar için mutlu bir karşılaşmaya, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments