Rüyada Köpek Ağzını Tutmak

Rüyada köpek ağzını tutmak stresten ve sinirden uzak bir hayat seçeceğine ve kendisine çok iyi baktığı, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına, girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, küslükleri bitireceğine, arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına, işlerini zahmetsizce bitireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine, başarı elde edeceğine, eline büyük paralar geçeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına, maddi durumunun her geçen iyiye doğru gideceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ısıracak köpeğin ağzını tutmak yaşanan üzüntülerin son bulacağına, lüks bir hayat geçireceğine, hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine, yapılan her işte hayır duası alınacağına, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, birlikteliğe başlayacağına alamettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, bereketin ve verimin çoğalacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada siyah köpeğin ağzını tutmak güzel ameller işleyeceğine, elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, kazançtan yana kara geçeceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Bu rüya sıkıntılarının hafifleyeceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, ele geçen fırsatların kazanç getirecek bir şekilde kullanılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet

Rüyamda elim neredeyse koluma kadar köpeğin ağzının içindeydi ve elimi isirmasin diye köpeğin ağzını tutuyordum köpekte isirmiyordu elimi acaba bunun yorumu nedir

Mehmet

Teşekkür ederim sağolun

Esomi

Az önce uyandım uykudan ve beyaz kocaman bir köpek girdi arabanın içine ben sevmeye çalışırken onun beni ısırmaya çalıştığını farkettim ve çenesini sim sıkı tutarak arabadan dışarıya attim daha sonra olduğum eve girmeye çalıştı o köpek kapıları yüzüne kapattım.. Tabiri nedir ki

Mesut

Rüyamda bir köpeğin saldıracagından korktuğum için sıkıca ağzını tuttum. Çok mücadele ettim sonuc olarak ısıramadı. Nedir yorumu acaba ?