Rüyada Köprüde Beklemek

Rüyada köprüde beklemek rahat şekilde yaşamasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, sevinç ve sürura, yakın çevresine fikir danışacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada köprüde beklemek Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, hedeflerini ve amaçlarını yerine getireceğine, tüm arzularının yerine geleceğine, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, kendisinde gücü, kudreti ve cesareti bulacağına, belalara denk gelmeyeceğine işaret etmektedir.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, arkadaşından alacağı bir yatırım fikrinin çok büyük bir kazanç getireceğine, rahata ereceğine ve maddi olarak güç kazanacağına, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, kaderinin yüzüne güleceğine, aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sırat köprüsünde beklemek güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, ömrünün çok uzun olacağına, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, saygın biri haline geleceğine, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine işaret etmektedir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, yükünün hafifleyeceğine, şansının yaver gideceğine, olumlu dönüşümler alacağına, sağlığına kavuşacağına, bir fırsatı en doğru ve en akıllı şekilde kullanmayı başarıp, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments