Rüyada Koyun Görmek Sevmek

Rüyada koyun görmek sevmek solmuş olan yüzünün sonunda güleceğine, karamsarlığından ve umutsuzluğundan arınacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, başarı kazanacağına, beklemediği bir yerden elde edeceği paranın kendisine ilaç gibi geleceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin zahmetli bir işin altından başarılı bir şekilde çıkılacağına, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına, günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada koyun görmek sevmek sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, her zaman destek göreceğine, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, her daim temkinli olacağına, zor bir işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, büyük başarılar kazanacağına, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, parasal ferahlığa çıkılacağına, eşi ya da sevdiği kişi ile koyu muhabbette kalacağına, sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine alamet eder.

Rüyada koyun görmek sevmek evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, iyi haberler alınacağına, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, mülkiyetinin artacağına, dost çevrenizin genişleyeceğine, azla yetinmek zorunda kalmayacağına tabir olunur.

Rüya tabircisine göre tatsızlıkların sona ereceğine, daha sevgi dolu biri haline geleceğine, hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, hidayete ereceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments