Rüyada Küçüklüğüne Sarılmak

Rüyada küçüklüğüne sarılmak çok büyük kazanımlar elde edileceğine, sağlığının, işlerinin ve düzeninin daima iyi ilerleyeceğine, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, yaptığı bir projede büyük başarı yakalanacağına, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin başarının adım adım yaklaşacağına, sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, mutluluktan gözyaşı dökeceğine, problemlerini çözerek tabiri caizse derin bir oh çekeceğine, neşenin ve mutluluğun geleceğine, Allah’ın izni ile rahata ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada küçüklüğüne sarılmak yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, makbul olan şeylere yorumlanmaktadır.

Rüya tabirine göre rüya sahibinin hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına, bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, bir meselenin aslında kendini bu denli yıpratmasını gerektirecek kadar kötü bir şey olmadığını anlayacağına, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada küçüklüğüne sarılmak sevdiği kişiye kavuşacağına, parasını dikkatli harcayacağına, son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine, geleceğinin çok parlak olacağına, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, kendi şansını kendi yaratacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin kazancını katbekat arttıracağına, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına, kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine, çözüm bulmak için fikir danışacağına, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Demet

Ruyamda kendimi ve erkek kardesimin cocuklugunu gordum. Ikimiz yanyana sirtustu suyun uzerinde yatiyorduk. Bogulmus ve sonra su yuzune cikmisiz sanki. Kendimi sudan cikartip kucakladim, kipirdamiyordum. Bu arada (gercek hayatta engelli olan) yegenim oldugunu zannettim bir an kucagimda ki cocugun. Sonra tekrak baktigimda yine kendi cocuklugumu gordum ve yere yatirip, yana cevirdim vucudunu. O anda agzindan sular cikti ve uyanda. Annem ve ben sevinc cigliklari attik. Ayni zamanda yegenimdi sanki