Rüyada Kuma Batmak

Rüyada kuma batmak mutlu olacağına ve güleceğine, sevdiği birisini herkese ilan edeceğine, hayırlı kapılara ulaşacağına, bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, aynı ortamda bulunduğu kişilerle iyi geçineceğine alamettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına, hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına, aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine tabir olunur.

Rüyada arabanın kuma batması kazanılan başarılar ve ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine, hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine ve evlerine ekmek götürmelerine ön ayak olacağına, yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına yorulur.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, kısa bir süre sonra sorunların aşılacağına, makamının ve ününün artacağına, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına inanılır.

Rüyada ayakların kuma batması evlat sahibi olacağına, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, önemli işlere imza atacağına, dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına tabir olunur.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin geçim zorluğundan kurtulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, çok yoğun çalışacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine delalet eder.

Rüyada çöl kumuna batmak aile bireyleri ile dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, rahat şekilde yaşamasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, gözyaşının kuruyacağına, rızkının ve kazancının bollaşacağına, itibar göreceğine alamet eder.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin saygınlığının artacağına, hayırlı günler yaşayacağına, kazancını bir kaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu arkadaşları ve ailesi ile eğlenerek atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada deniz kumuna batmak yardım isteyen kişilere maddi ve manevi olarak her türlü yardımın yapılacağına, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine işaret eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına, maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına, hayatında kendisini yıkacak, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına yorulur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Kuma Batmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya umuda, eve ve yaşama işarettir. Rüya alimlerine göre geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına; evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına; yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına yorulur.

 1. Rüyamda bir arkadaşım ve ailemle seyehatteyiz zannedersem bi türkmen ülkesine gitmişiz arabalarla bu ülke bir ara arkadaşımla ben ayrı takılıyoruz bir yola giriyoruz yol ince uzun taşlı taşlı bir yol sağı ve solu ise kumdan sağımda kumluk yeri geçince kilden yapılmış 20-30 adet kulube görüyorum üst üste yan yanada epey gidiyor insanların burda yaşadığını söylüyorum arkadaşıma çok değişik cami tasarımları görüyorum kırmızı yeşil taştan falan aynı zamanda çok fazla cami inşaatı dikkatimi çrkiyor
  Neyse daha sonra ortada kalan taşlı yolda kumluk bölgeye geçiyoruz burda yürürken arkadaşım düşcek gibi oluyor kumun için tutuyorum sonra tedirgin oluyor çıkıyor taşlı yola bende bişey yok diyip kendimi kuma salıyorum ve kumun içine batıyorum dibe doğru sanki boşluktan düşer gibi epey bi düşüyorum battıkça batıyorum yani
  Sonunda ise hapishane gibi bir yere düşüyorum özel olarak yapılmış bir yer burda burada 2 tane boru görüyorum yukardan aşşa dönerek inen birisi ince birisi kalın ince olandan su damla damla bir şişede birikiyor kalın olanda ise çok kötü görünen kabak dolmaları dolu sonra sanırım kendimi öldürmeyi düşünüyorum fakat yapmıyorum
  Rüyanın devamında yukardaki kişi ablam olarak çok telaşlı halini görüyorum hem konumu bırakamıyor hem birilerine ulaşmak istiyor bu şekilde bitiyor

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız insana, habere ve hayırlara alamet eder. Rüya tabirine göre sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına; yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine; hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına delalettir.

 2. Bir arkadaşımla denizden çıkarken ayağımız yumuşak bir şeye takılıyor bakıyoruzki daha 1 aylık kadar bebek denizin içinde kumun hafif üzerinde yatıyor. Tam tutup cikaracakken kuma gömülüyor. Sonrada uyandım yorumlar mısınız

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya haneye, yaşama ve habere delalettir. Rüya yorumuna göre başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine; çok huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine; aniden alcağı mutlu bir haber ile nasıl davranması gerektiğini bilmeyeceğine işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim