Rüyada Küpenin Çalındığını Görmek

Rüyada küpenin çalındığını görmek sorunlarını çözmek için kendisine yol gösterileceğine, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, iyi bir evlilik yapmaya, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine, işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, eline geçen tüm fırsatları değerlendireceğine, yaşayacağı olumsuzlukların kişiye sonuç olarak iyi şekilde döneceğine, konfor içinde olacağına, çok iyi yerlere geleceğine, sıkıntı yaratacak durumları ortadan kaldırıp daha rahat bir şekilde hareket edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada küpenin çalındığını görmek kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı büyük adımlar atacağına, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine, zenginliği bulacağına, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına, akraba ilişkilerinin her zaman samimi ve sıkı olacağına rivayet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı görenin hanesinde bolluk ve bereket yaşanacağına, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına, sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, helal lokmalar yiyeceğine, hastalıkların biteceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına yorulur.

Rüyada altın küpenin çalındığını görmek hayatını birleştirdiği eşi ile arasındaki bağın ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, fakirlerin zenginleşeceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, cebinin para göreceğine işaret eder.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin hak yolunda çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, gelecek ile ilgili çok büyük düşünceleri ve hayalleri olduğuna, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına, kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına, yeni kararlar alınacağına, tükenmeyecek bir bolluğa ve zenginliğe ulaşarak yaşamının sonuna kadar güzel yaşayacağına inanılmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Günel Haciyeva

Rüyamda bir tanıdığım pırlanta küpemi ödünç istedi. Sonra o kadının kulağında benim küpemden daha büyük ayrı küpe gördüyümde benim küpemi neden takmadığını, yoksa kaybetdiyini sordum ve geri vermesini talep etdim. O da bana 1teki kendimin bir teki benim olmayan bir küpe verdi. Çox kızdım,onu boğazlayıb, bağırmaya başladım, küpeme ne olduğunu sordum. O da kaybetmediyini, eczaneye bırakıb yerine kendisine gereken ilaçları aldığını söyledi.

Sema

Rüyada bir bayan arkadaşımın altın bir küpeyi çalarak ağzına sakladığını gördüm ve neden öyle bir şey yaptığını sorduğumu gordum