Rüyada Kurşunu Çıkarmak

Rüyada kurşunu çıkarmak yeni arkadaşlıklar kurulacağına, sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına, kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine, güzel günler geçireceğine, başarının adım adım yaklaşacağına inanılır.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, aile hayatında huzuru yakalayacağına, derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, kariyer konusunda istenilen duruma ulaşıldıktan sonra evlilik yapılacağına, görmediği yerlere gideceğine, hasretin ve özlemin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağzından kurşun çıkarmak sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kırılan kalplerin tekrar barışacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, maddi sıkıntılardan kurtulup bol kazanç elde edilecek işlerde başarı sahibi olunacağına, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ayaktan kurşun çıkarmak üzüntülerin sevince dönüşeceğine, kafasının ve içinin rahatlayacağına, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına, eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, ticaretin değer ve hız kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada bacaktan kurşun çıkarmak bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, dünyevi işlerinde aldığı dualar neticesinde hiçbir zaman darda kalmayıp, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, yetkili bir göreve atanacağına, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına delalettir.

Rüyada başından kurşun çıkarmak sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine, gerçek dostluklarına odaklanacağına, rüya sahibinin anne başının her zaman başında olmasının ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, bir işte verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, hayallerinin peşinden gideceğine delalet eder.

Rüyada elinden kurşun çıkarmak kendisini düşünmenin dışında sevdikleri için de her zaman çaba harcayacağına, yeni gelişmelerin kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, yaptığı işlerle çok ses etireceğine, kahkahalara boğulacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konulacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin ailesinin geleceğine odaklanarak çözümler bulacağına, hayat kalitesinin yükseleceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, sevilen ve saygı duyulan kişilerden her başı sıkıştığında yardım alınabileceğine, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada göğsünden kurşun çıkarmak maddi anlamda güçleneceğine, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine, hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına işaret eder.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına, aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine, elinin döneceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, müjdeli haberler alacağına, çekilen sıkıntıların ve zorlukların son bulacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine tabir olunur.

Rüyada kafadan kurşun çıkarmak hayallerini gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, aydınlık günlerin yakın olacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının keyfini süreceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına işarettir.

Rüyada kalbinden kurşun çıkarmak bolluk içine olacağına, hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına, alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine alamet etmektedir.

Rüyada karnından kurşun çıkarmak eğer üzüntü yaşıyorsa bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, işlerinde kısa bir süre içinde çok büyük kazanç sağlayacağına, ekmeğinin kesilmeyeceğine, geçiminin kolay olacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kolundan kurşun çıkarmak acıların ve gözyaşının dineceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine, insanlar tarafından daha çok sevgi ve saygı göreceğine, hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara yorulur.

Rüyada omuzdan kurşun çıkarmak geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına, rakiplerinin bir adım önüne geçeceğine, çok eğlenceli günlerin yakın bir zamanda rüya sahibinin farklı, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koymasını sağlayacağına, kendisine olan güveninin artacağına, kafasının rahatlayacağına, eşi ile olan muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine işarettir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin alacağı bazı haberler yüzünden mutluluktan havalara uçacağına, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine, mallarının ve parasının bereketinin artacağına, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine, sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, işlerinde yeni bir sayfa açacağına alamet etmektedir.

Rüyada silahtan kurşun çıkarmak hayırlı bir şekilde başlayan işlerin birbiri ardına fayda getireceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, büyük işlere girerek hayal ettiği her şeye kavuşacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, işlerin yolunda gideceğine, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına, ağız tadı ile yaşanacağına, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, çareye ve çözüme ulaşacağına, elinin bollaşacağına, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sırtından kurşun çıkarmak ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, zor günlerin geride kalacağına, işinde yaptığı bir atılımın sonuçlarını bir an önce görmek için sabırsızlanacağına, başkalarınında imrendiği bir hayata sahip olacağına, eşini mutlu etmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına işarettir.

Rüyada vücuttan kurşun çıkarmak yaptığı akılcı planlar sayesinde maddi sorunlarla karşılaşmayacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, daima afiyette olacağına işaret etmektedir.

Ayrıca bu rüya alacağı destek ile kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, başarısının artacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada vurulup kurşun çıkarmak yeni bir eve sahip olacağına, büyük işlere imza atacağına, çevresinde güvenilir ve yardımsever kimselerin bulunacağına, kendisini iyi hissedeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, güzel haberler alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin maddi olarak ferahlık yaşanacağına, yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, geniş rızık elde edeceğine, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
halit

karnimdan vurulmusum 2 kere kursun karnimda yuzeyinde hemen derinin altinda elimle hissedebiliyorum kursun olmasina ragmen aci agri felan hissetmiyorum islerimi yapiyorum yanimda bi arkadasim var adin okan onunla yapiyorum bu surecte kursun deliklerinden kan geliyor azar azar kiyafetim beyaz onu kirletiyor ben hastaneye gidelim diyorum gidiyoruz yuruyerek hastanede kursunun birini ben cikariyorum dirgerini okan

halit

tesekkur ederim

Kübra

Rüyamda vuruluyordum karnımın sağ tarafından ne kan akıyordu ne acı hissediyordum bazı insanlar tarafından kaçıyorduk ben ve bikaç kişi gün sonunda kendi elimle kurşunu çıkrtıyordum orda bi şişlik oluyordu ilk dediğim gibi karnımjn sağ tarafından vurulmuştjm ama babama gösterirken göğüsümden vurulmuştum

Www

Rüyada tanımadığım birin vücudundan bir sürü kurşun çıkarttım. Sırtından göğsünden ve en az 30 civarıydı .kurşunlar parlak gümüş renkliydi ve yamulmuştu .kan yoktu

Zeki

Sırtımdan çok sayıda mermiyle vuruluyordum. Ve aradan zaman geçtikten sonra bir doktora gidip hepsini tek tek tane tane söküp çıkarıyordu doktor.

Berkan

Kafaya sol arkadan kurşun girmesi hastanede çıkarılması,,kan görmedi…