Rüyada Kurtlu Pirinç Görmek

Rüyada kurtlu pirinç görmek karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, nasiplerini alacağına, tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin sevdiği birinin varlığına ve onunla üzülüp, ağlayacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, hanesine huzurun, mutluluğun, rahatın ve konforun geleceğine, uzunca bir süredir beklenen bir haberin gelmesiyle tüm ailenin mutluluktan havalara uçacağına, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, sağlık içinde yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kurtlu pirinç görmek işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, amaçlarına, hedeflerine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına, kötü giden işlerin düzeleceğine, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına delalettir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına, ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, yeni bir kazanç kapısı açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz kurtlu pirinç görmek hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına, karşısına kendisi için en ideal kısmetin çıkacağına, kişiliğiyle dikkat çekeceğine, her geçen gün başarılarının artacağına, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına rivayet etmektedir.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin çok güzel işlere gireceğine, işini en iyi şekilde yapacağına, kısa bir süre sonra sorunların aşılacağına, kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına, yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine delalet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Kurtlu Pirinç Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba rüyamda pilav pişirecektim tam pirinci yıkarken kaptaki pirincin beyaz kurtlarla dolu olduğunu gördüm kurtlar hareket ediyorlardı vaktim dar olduğu için yeniden pirinç ıslatma vaktim yoktu onun için tekrar tekrar yikiyordum . Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız rızka, güzelliğe ve çocuğa yorulur. Rüya yorumuna göre evindeki kilerin gittikçe rızıkla dolacağına; yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına; vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına alamettir.

 2. Rüyamda biraz orta boy bir çuvalın içinde pirinç vardı fakat pirinçler topak topak ti kurtlanmisti temizleyip kullanırım diye düşünüp koydum bir kenara.ne anlama gelir acaba

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız hedeflere, iyiliğe ve müjdeye delalettir. Rüya tabirine göre hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine; sevdikleri sayesinde kötü halden iyi hale geçeceğine; bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına işarettir.

 3. Rüyamda birkilo poşet içinde birinc var annemde yanımda pirinci anneme veriyorum ama önce aciyom bir kaba dolduruyorum sonra pirinçler kurtlu çıkıyor kurlar her tarafını sarıyor kafamda bile oluyor yanimdada küçük çocuk bir yaşında inada geçmesin diyorum anneme kurtlu pirinci vermiyorum bu ne anlama geliyor yorarmisiniz

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya hayallere, kısmete ve habere yorulur. Rüya tabirine göre hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına ve çok iyi yerlere geleceğine; talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına; sevinçli haberler alacağına ve bol eğlenceli, neşeli ve keyifli günler geçireceğine delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim