Rüyada Kuru Bakliyat Görmek

Rüyada kuru bakliyat görmek hem huzuru, hem ağız tadını, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, zorlukların aşılacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, hatalarını fark edeceğine, hastalıklarından kurtulup en kısa zamanda ayağa kalkacağına, mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitirmeyeceğine delalet eder.

Ulemaya göre rüya sahibinin huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına, yeni bir araba satın alınacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, sevinç, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çuvalla kuru bakliyat görmek çalıştığı işte vermiş olduğu emeğin mükafatını alacağına, büyük atılımların yapılacağına, elindeki imkânları bir sorunu çözmek için seferber edeceğine, başarılarının sürekli olacağına, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, işlerin her geçen gün daha büyük başarı ve kazanç sağlayacağına rivayet eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine, her şeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına, elinden gelen her şeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, rızkının artacağına alamet eder.

Rüyada eve kuru bakliyat görmek işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, engellerden kurtulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, ailesini ve kendisini korumak için her zamankinden daha dikkatli olacağına, hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına alamet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin kötü günlerinin biteceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bazı aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, stresini ve yorgunluğunu atacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments