Rüyada Kuş Eline Konması

Rüyada kuş eline konması kazanılan maddi gelirin devamının geleceğine, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından en kısa süre içerisinde kurtulacağına, özel hayatının yolunda gideceğine, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, kendisi için çok kıymetli olacak ve belki de hayati önem taşıyacak bir konuda kolay kolay kimsenin yapmayacağı bir şey yapacağına alamet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine, yeni mülkler satın alacağına, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine, hayırlı ve saygılı bir evlat sahibi olunacağına, huzurlu ve mutlu olunacağına yorulur.

Rüyada beyaz kuşun eline konması elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, bir dostunu hayallerine kavuşturacağına, uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, sağlıklı bir kişi olmak için beslenmesine dikkat edeceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin yeni bir ilişkiye başlanacağına, her geçen gün başarıların artacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, belki de hayatının aşkını bulacağına, yeni işlere girmek için çeşitli adımlar atılacağına inanılır.

Rüyada mavi kuşun eline konması hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, rızkının artacağına, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, mutluluğunun artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacak dostlarının kendisini bahtiyar edeceğine, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına, çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına, zengin ve gösterişli biri olarak anılacağına, etrafındaki kimselerin kötü gününü paylaşacağına, hayırlı günlerin geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada renkli kuşun ele konması kazanç elde edeceğine, kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına, aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına, daha fazla gelire kavuşacağına, hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına, uzun zamandır çekilen dertlerin, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine rivayet eder.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, hep aradığı mutluluğa ereceğine, verimin ve bereketin geleceğine, hak yolunu bulacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtularak hafifleyeceğine, evliyse çocuk sahibi olacağına inanılır.

Rüyada serçe kuşun eline konması iç dünyasının zenginleşeceğine, çevrenizden takdir görmeye, ticarette büyük bir itibar sahibi olacağına, kısa süre içinde kötü gidişatın engelleneceğine, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine işaret eder.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, büyük bir zenginlik elde edileceğine, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına, sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada siyah kuşun ele konması sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, şehir dışında eğitimlere gideceğine, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, bir problemi çözmek için kime gideceğine karar verip alınacak tavsiye ile esenliğe kavuşacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre akıllı adımlar atacağına, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri arasındaki birlik, beraberlik, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına, elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada uçan kuşun eline konması bazı ortaklıklar kuracağına ve işine ve kazancına haram karıştırmayacağına, çekilen zahmetin sona ereceğine, elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, sevap işleyeceğine, hayatının olumlu şekilde devam edeceğine, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin kısmetlerin artacağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına, hayal ettiği her şeye yakında kavuşacağına, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Rüveyda

Rüyamda eski bir arkadaşla karşılaşmış, oturup çok samimi bir şekilde sohbet ediyorduk. Bu esnada bir güvercin gelip sol elime kondu. Yiyecek bir şey olmayınca elimden küçük bir parça koparıp gitti. Sonra bir kuş daha aynısını yapıp gitti. Ondan sonra daha büyük, gagası daha uzun, başı püsküllü çok güzel bir kuş geldi. Arkadaşımın gözünü gagalar diye elimle ona engel oldum ve o da elimden bir parça yedi. 5 parmağımın 3unde gaga izi, diğer ikisinde insan dişi izi vardı.

Dilan

Rüyamda uçan beyaz bir güvercindi sanırım ama tam emin değilim ama beyaz bir kuştu o kuş uçarken ben kendisini çağırdım önce kız kardeşimin eline konmaya çalıştı ama onda durmadan benim uzattığım elime kondu ve konduğu sırada sarı civciv gibi bir renge büründü rica etsem rüyamı yorumlar mısınız

Kader

Ruyada uçan bir kuş gördüm elimi kaldırdım kus elime kondu gitti askerlerim oldu bidaha kaldirdim bu sefer askerlerim çoğaldı derken her seferinde kus elime koyduğunda ne istediysem oldu sanki kuşun çok özel güçleri vardı rüyamı yorumlarmisiniz

Zeynep

Ebabil kusuydu sanırım öyle anladım ben dua okuyordum oda benle beraber dua ediyordu bu duada ihlâs suresiydi elimde mi omuzumdamiydi tam hatirlamadim bir diğer kuş vardı oda serceydi galiba sonra dua eden kuşu telefondan video alacaktım duayı kesti ama duayı hızlı söylüyorduk gerisini de hatırlamıyorum

Selma Akdemir

Rüyamda çiçek desenli renkli bir kuş elime kondu ve uctu bende resmini çektim değişik bir güzelliği vardı renkli ve çiçekli idi

Şehla

Rüyamda küçük siyah bir kuş parmağıma konmuştu, parmaklarımı o kadar sıkı tutmuştu ki elimi sallıyordum bi türlü gitmiyordu parmağımdan. Sıkıca ayaklarıyla tutunuyordu parmağıma.

Karina

Rüyamda kar yağmıştı dışarı çok soğuktu evde pencereyi bir anda açtım iki tane minik kuş geldi çok üşümüşler onları öldü sandım ısıtmak için elime aldım ve pirinç pilavını avucuma biraz aldım kuşların ağzına dayadım bir anda onları yemeye başladılar ve elimden de uçmuyorlardı? çok tatlı bir rüyaydı

Serap güneş

Rüyamda durup dururken üzerime birbir kedi koştu yanımdan geçti bu arada elimde bir kuş olduğunu gördüm küçük elim kadar anladım ki kedi kuşu kovalamış kuş elime sarılmıştı ondan kurtulmak için .kuşu incelediğimde ayaginin biri engelli idi parmakları yoktu uçamiyordu .kuş daha önce hiç ğörmedigim bir kuş türü idi ender rastlanan .bu rüyamı yorumlar mısınız