Rüyada Kuş Görmek Beslemek

Rüyada kuş görmek beslemek annesi hayattayken ona karşı sevgisini ve ilgisini en iyi şekilde gösterip, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, sevinçli ve güzel bir haber almaya, çok büyük bir ortaklığa gireceğine, sevdiği kişiler ile bir araya gelme fırsatı yakalayacağına, aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine alamettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibinin memur ise terfi edeceğine, muradının olacağına, sorunları varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olacağına inanılır.

Rüyada kuş görmek beslemek yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bir kişiden çok büyük destek göreceğine, yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerine her konuda fark atacağına, emeklerinin karşılığında hakkı olanı alacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin bekar ise evleneceğine, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, bir iş sayesinde kendisine yeni ve hayırlı kapılar açan kişiler ile tanışacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, dertlerin ve sorunların biteceğine tabir olunur.

Rüyada muhabbet kuşu görmek beslemek güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sümeyye

Merhabalar ruyamda kuş gördüm beyaz bir odanın içinde birden fazla idiler kuck kuşlarda var ama en büyük kocaman olanı ni yakaladım kafese sokmak niyetindeyim fakat kafese girmek istemedi cunki çok şişman ve çok ağırdı zor taşıdım.birsuru kuş varken ben en ağır ve büyük olanı aldım. Manası nedir sizce

Sevda

Rüyamda odamda çelimsiz zayıf ve uçamayan bir kuş gördüm ve elime aldım sonra mutfakaga gittim orda da parlayan güzel uçabilen cok guzel bir kuş gördüm onu da yakalamaya çalıştım ama yakalayamadım sonra elimdeki zayıf kuşu diğer güzel kuşun yanına bırakıyordum ve o kuş ta onun kadar güzel bir kuşa dönüşüyordu. Ve elimi açtığımda bu sefer iki kuş elime kondu. Rüyamın anlamı nedir acaba