Rüyada Kuş İnsana Dönüşmesi

Rüyada kuş insana dönüşmesi gözü karalığı sayesinde birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, eğer işsizse iş bulacağına, uzun zamandan beri çok az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına, rüya sahibine dua edileceğine, huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin geleceğin çok parlak ve güzel olacağına, hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, geçim derdinin son bulacağına, çok iyi bir duruma geleceğine, kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada muhabbet kuşunun insana dönüşmesi ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, erkek çocuğu olacağına, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, korkularından, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına yorulur.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, zorlukları atlatacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada serçe kuşun insana dönüşmesi kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına, hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına, kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine yorumlanır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine delalettir.

Rüyada yavru kuşun insana dönüşmesi ünlü biri olarak herkesin saygısını kazanacak olan kişinin yaşamı boyunca ismini duyuracak işler yapacağına, hanesine huzurun dolacağına, elinin bollaşacağına, ailesi yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, her şeyin daha fazlasına kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin yüzünü güldürecek ve kısmetlerini arttıracak adımlar atacağına, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, ticarette ilerleyeceğine, aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına, kalitenin değerini bileceğine, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine tabir olunur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Kuş İnsana Dönüşmesi” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Yeni bir işe başlicam Allah kısmet ederse.ruyamda yeni şefim bir kuş vuruyor kuş denize düşüyor yaralı.ama kocamaaann bı kuş.onu bana atıyor.ben önce korkuyorum sonra kuşu alıyorum ağzından felan kan geliyor.onu bı odaya koyuyorum.kus çok aksi.sinirli.ben onunla anlaşmaya çalışıyorum.sonra kuş kız oluyor bı anda.bazen korkuyorum ama en sonunda onunla arkadaş olmayı basariyoeum.kucagimda gezdiriken onunda beni sevdiğini hissediyorum.hayirdur inşallah.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız alınterine, rahatlığa ve mutluluğa işaret eder. Rüya alimlerine göre kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine; gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine; başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına alamettir.

 2. İyi günler rüyamda bir kuş,cinsini hatırlamıyorum mutfakta olduğunu görüyorum dışarı çıkmaya çalışıyor. balkona bırakıyorum bir süre sonra balkon demirine çıkıyor kanat çırpıyor ve yere doğru düşüyor zemin e çarpınca bir erkek çocuğa dönüştüğünü görüyorum yaralanıyor o sırada uyanıyorum

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya harcamalara, azmetmeye ve hayallere delalettir. Rüya tabirine göre eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına; azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına; kazandığı başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine delalet eder.

 3. İyi günler rüyamda ailemle bi odadayız ve iki tane siyah kuş giriyo odaya ben çıkmaları için yardım ediyorum ve çıkışta ikiside küçük 5 yaşlarındaki çocuğa dönüşüyo ve çok tatlılar sonra uçarak gidiyolar

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya ciddiyete, sevgiye ve isteklere yorulmalıdır. Rüya yorumuna göre hayatında hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına; kısa zaman içinde çok sevilen birisi olunacağına; istediğiniz gibi birisi ile tanışıp ilişkinizi evliliğe dönüştüreceğinize delalettir.

 4. İyi günler, rüyamda misafir olarak yatılı gittiğim bir evde bir sürü kuş vardı üstü açık kafeslerin içindeydi her biri. Yeşil papağan olan beni çok sevdi ben evin sahibine ve oradakilere kuşlardan korktuğumu sevemeyeğimi söyledim hatta evin içinde kaçmaya başladım. Yeşil papağan beni kovalamaya başladı kapıyı kapatmama rağmen girmeye çalıştı en sonunda bir insana dönüştü ve bana uzun güzel tırnaklı ellerini uzattı bende tuttum tokalaştık kapı aralığından. Daha sonra odada uyuyakalmışım uyandığımda yanı başımda yeşil papağan yatıyordu, koşarak uzaklaştım, papağanın Sahibi onun öldüğünü söyledi.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız anlayışa, eve ve maneviyata yorulur. Rüya alimlerine göre mutlu ve huzurlu bir yuvaya, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına; evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına; değer verdiği kişilere maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine delalet eder.

 5. Iyi günler rüyamda kocam kuşlar bi suru seklinde uçuyorlardi.sonra bi yere kondular aralarından bi tanesi liderlik yapıyordu tek komutuyla hepsi bir anda insan oluverip nizamı bisekilde yürüyüp gittiler bende onlardan çok korkuyorum ve sallanıyorum.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya kolaylığa, eve ve yola delalet eder. Rüya yorumuna göre sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine; iyi halinin baki kalacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksilmeyeceğine; sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim