Rüyada Küs Olan Görümceyi Görmek

Rüyada küs olan görümceyi görmek kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, sağlık ve şifa bulacağına, kendisini mutlu edecek yeni şeyler edineceğine, başarılarının katlanacağına, malının ve parasının eksilmeyeceğine, ekmeğinin azalmayacağına, kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin çok büyük başarılar kazanılacağına, çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin gerçekleşeceğine, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına yorumlanır.

Rüyada küs olan görümceyi görmek arzuların yerine geleceğine, hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, eksik olan bilgilerini tamamlayacağına, çok iyi bir duruma geleceğine, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, darda olan bir dostuna verdiği borcun geri ödenmesinde kolaylık sağlayacağına, daha fazla gelir elde edeceğine, zamanla daha çok para elde edeceğine, huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada küs olan görümceyi görmek iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, büyük bir mala sahip olacağına, insanlar tarafından çok sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, huzura erileceğine, maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına, inancının gönülden ve çok yüksek olacağına, hayırlı evlat sahibi olacağına yorulmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fidan

Hayırlara gitsin inşallah gündüz niyetine gerçek hayatta görüşmediğim dört görümcemin üçünü rüyamda gördüm bana gelmişler gayet Güler yüzlüler hiç oldukları gibi değiller içlerinden bir tanesinin yanağını öpüyordum. Gerçek hayatında pek yapmayacağım bir şey. İçlerinde bir tanesine çok sinirlenmiştim gerçek te . Rüyamda onunla konuşmuyorum ama bir problem de olmuyor aynı ortamda bana geldiği için hiçbir şey yokmuş gibi davranıyorum. Gündüz bu rüya aklıma gelince hayırdır nereden çıktı bunlar ded

Neslihan KARA

İyi günler kolay gelsin.
Rüyamda küs olduğum görümcemi gördüm. Çok kalabalık bir düğün merasiminde masa da a otururken gülümseyerek yanıma doğru geldi benim olduğum tarafa oturdu . Bende oturduğum yerden kalktım önünden geçtim .hiç seslenmedim gittim kaynimin kızına hoş geldin dedim .düğünün suslemeleride beyaz ağırlıklı oda dikkatimi çekti çok beğendim.

Neslihan KARA

Çok teşekkür ederim

Elif

Rüya da, yıllardır görüşmediğimiz, küs olduğumuz görümcemi gördüm. Mor renginde giyisi giymiş, gülümsüyor, gülümserken ağzını açıyor ön bir dişi yok, bende kendi kendime diyorum; ön dişi kırılmış niye yaptırmamış öyle geziyor, bide gülümsüyor gösteriyor iyice dişini diye. Rüyam neye alamettir?

Sinem

Küs olduğum görümcemi rüyamda gördüm. Rüyamda Görümcemin evi bizim oturduğumuz evin yanındaymış, sabah kalkıyorum ben bizim evin penceresini kapatırken bi bakıyorum görümcem kendi evinin bahçesinde uyuyakalmış ya da uyumuş, sonra eşime diyorum ki; ablan gece bahçesinde uyumuş, iyice kafayı yemiş, diyorum, sonra penceremi kapatıp perdeyi çekip içeri giriyorum. Anlamı nedir bu rüyamın? Teşekkürler