Rüyada Küs Olduğun Kişinin Seninle Barışmak İstemesi

Rüyada küs olduğun kişinin seninle barışmak istemesi hayatından ve şansından yana razı geleceğine, yüksek mevkilere getirileceğine, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına, hedeflere ulaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri istediği şeylere kısa sürede iyi bir şekilde kavuşacağına, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, istediği gibi alışverişe gideceğine, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada küs olduğun kişinin seninle barışmak istemesi dürüst bir şekilde yaşayacağına, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, zor günlerin geride kalacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, aile hayatında da çok büyük mutluluklar yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre rüya sahibinin unuttuğu birçok duyguyu bir kişi ile tekrar hatırlayacağına, elinden gelen her şeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzurlu ve rahat olacağına, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine inanılmaktadır.

Rüyada küs olduğun kişinin seninle barışmak istemesi işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınızın ortadan kalkacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, zor durumların tatlıya bağlanacağına, kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, gülen yüzünün hiç solmayacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine rivayet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin uzun zamandan beri görmediği arkadaşları ile bir düğün ya da doğum günü gibi bir sebepten ötürü bir araya geleceğine, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, bol dua edeceğine, sahip olacağı yaşanılır hayat sayesinde geçmişte çektiği tüm çileleri, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, hayatının daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, mesleğinde çok başarılı olacağına işaret ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
53 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İpek kaya

Küs olduğum iki ablamdan büyük olanını gördüm rüyamda kollarını açmış gel diyordu bana ben ise kabul etmiyordum

Esma

Rüyamda küs olduğum bir arkadaşım bana mesaj atarak eskisi gibi olmamızı istiyordu. Ve beni özlemişti. Bende bu rüyayı görmeden önceki gün onu çok fazla düşünüp onu özlemiştim. Ertesi gece rüyama girdi. Rüya bile olsa çok mutlu olmuştum.

Aynur

Küs olduğum elti aile bireyleriyle barışdı gonulsuzde olsa ama ben barışmak istemedim kayınvalidem de barışmam için ısrar etti.

asya

Ruyamda uzun zamandir bana küs olan arkadasim yesil bi cimenlikte bana sarilarak barişmak istedim ve ben ona olan bütün öfkem yumsayinca bende sarilarak baristik.. lütfen anlamini yazarmisiniz

Damla

Rüyamda gerçek hayatta bana küs olan arkadaşım benimle barışmak istediğini söylüyordu. Bende dişlerine bakıyordum dişleri çürüktü. İçimden pek gelmeyecek olur dedim.

Zuzu1

Rüyamda evli olan eski flörtüm benimle barışmak istemişti ama ben kabul etmedim.

Feyza06

Rüyamda yolda yürürken pek sevmediğim ve konusmadigim arkadasimi gördüm.Bana biraz laf sokmaya falan calisti ama sonra elini uzattı artik barisalim dedi.Ben de cok istemedim acikcasi barismayi