Rüyada Kutu İçinde Bebek Görmek

Rüyada kutu içinde bebek görmek bir arkadaşının yaşadığı sorunlardan kurtulması ve kendisini toparlaması için önayak olunacağına, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, zahmetinin ve hastalığının son bulacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, alacağı bir ödülün ya da terfinin işine dört elle sarılmasına vesile olacağına, parasını dikkatli harcayacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin rakiplerine karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, hep dua edeceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, harcama gücünün artacağına, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kutu içinde bebek görmek çevresindeki bilgili kişilerin fikrine danışarak uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, işinde uzman bir tanıdığın birçok konuda kendisine yardımcı olacağına, beklenen bir haberin gelmesi ile birlikte çok kazançlı işler için girişimlerde bulunacağına, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, daha çok saygı ve destek göreceğine, hayatını kolaylaştıracak, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kutu içinde bebek görmek yaşanacak güzel bir gelişmenin hem rızkının artmasına hem de itibar edinmesine vesile olacağına, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, kendisine yapılan iyilikleri karşılıksız bırakmayacağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, borçlarının azalacağına, bankadaki hesaplarının kabaracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, sermayesini riske etmeyeceğine, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, işinde itibar edineceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, bol kazanç elde edeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Rüyamda kartın bir kutu koli alıyorum. İçini açıyorum kutunun içinden kefenlenmiş erken doğmuş bir bebek çıktı. Dikkat ettim benek ölmemiş. Yanımda kadınlar kızlar var hemen bebeği onlara verdim emzirin dedim. Bebeği bir kadın süt emzirdi. Sonrasında bebekte iyileşme halleri belirdi.

Semih

Teşekkür ederim